top of page
Dizainas be pavadinimo (1).png

   ROLETAI   

Tai universalus ir vienas iš populiariausių langų uždengimo sprendimų Lietuvoje. Roletai –  ne tik patikima apsauga nuo saulės, patrauklus dizainas, bet ir užtikrintas privatumas nuo smalsių praeivių žvilgsnių. „Modernūs namai“ siūlo aukštos kokybės klasikinius, diena/naktis, kasetinius ir automatizuotus roletus langams. Mūsų gaminami roletai ne tik tradiciniams mediniams bet ir plastikiniams įvairių nestandratinių formų langams.

Screenshot_17.jpg
Screenshot_10.jpg

Klasikiniai roletai

Sužinok daugiau

Screenshot_8.jpg
Screenshot_8.jpg

Roletai plastikiniams langams

Sužinok daugiau

Screenshot_7.jpg
Screenshot_7.jpg

Roletai

diena - naktis

Sužinok daugiau

Screenshot_9.jpg
Screenshot_9.jpg

Automatiniai roletai

Sužinok daugiau

ROLETAI - SVARBI INTERJERO DETALĖ

„Modernūs namai“ siūlo gausybę skirtingų roletų, kurie tiks tiek prabangiam, klasikinio stiliaus kambariui, tiek moderniam, minimalistiniui. Aibė roletų audinių atspalvių leis sukurti išskirtinumą, vizualiai praplėsti erdvę ir suteikti jaukumą namuose.

Kaip tinkamai pasirinkti roletų audinį iš tokios gausybės? Keli patarimai Jums, kurie padės lengviau išsirinkti roletus, atitinkančius Jūsų poreikius:

b4b38c413640e35d31ae2cbd1f4de956.jpg
  • Norintiems daugiau privatumo, patariame įsigyti nepermatomo ir standaus audinio roletus. Blackout audinys aklinai užtamsins patalpą.

  • Norite, kad roletas atliktu savo funkciją ir tuo pačiu neužgožtu vaizdo pro langą? Sprendimas – Screentipo audiniai. Screen audinys ypač rekomenduojamas biuruose ar kitose patalpose, kuriose dirbama kompiuteriais.

  • Jeigu norite maksimaliai sumažinti kondicionavimo kaštus, rinkitės Glasgard tipo roletus. Glasgard audinys permatomas, apsaugo nuo saulės atspindžių ant kompiuterio ar televizoriaus ekrano. Ideali apsauga nuo karščio – patalpos įkiatimas sumažėja iki 90%. Taip pat, šie roletai pasitarnaus ir žiemą, sumažindami šilumos energiją žiemą.

  • Roletai „diena-naktis“ – tai saulės kontrolė Jūsų rankose. Vienu grandinėlės truktelėjimu išgaukite norimą naturalų patalpos apšvietimą, neprarasdami privatumo arba padarykite visišką „naktį“, pilnai užtraukus roletus.

Roletų audinių galerija

roletu audiniai

Roletų valdymas

Roletai valdomi rankiniu būdu – viskas paprasta ir aišku: reguliuokite šviesos patekimo srautą į kambarį, naudojant plastikinę arba metalinę grandinėlę.

Automatizuoti roletai

Paverskite savo namus išmaniais, pasirinkdami automatizuotą roletų valdymo būdą! Valdykite roletus jungikliu, pulteliu, išmaniuoju telefonu ar net sukurdami norimus scenarijus: roletų judėjimas pagal laiką ar gaunamą saulės spindulių kiekį.

roletai

“Modernūs namai” renkasi tik patikimus partnerius, kurie užtikrina kokybę. Mūsų siūloma sistema - Prancūzų gamintojas Somfy, kuris yra pasaulinis lyderis langų uždengimo automatizavime. Varikliams suteikiama 5 metų garantija.

Darbų galerija

Turite klausimų?

Dirbame visoje Lietuvoje  

uzklausa
bottom of page