MEDINĖS ŽALIUZĖS

MEDINĖS ŽALIUZĖS

Medinės žaliuzės pasižymi natūralia, elegantiška ir modernia estetika, kuri leidžia saulės šviesai patekti į jūsų namų erdvę ir kartu išlaikyti privatumą. Šis saulės kontrolės sprendimas jau daugelį metų naudojamas visame pasaulyje.

 

Horizontalios medinės žaliuzės pasižymi išskirtiniu grožiu, funkcionalumu ir patvarumu. Iš natūralaus medžio gaminamos medinių žaliuzių juostelės padengiamos impregnantu, todėl yra lengvai prižiūrimos. Šį saulės apsaugos sprendimą galite pritaikyti bet kuriam namų kambariui. Medinės žaliuzės laukia jūsų „Modernūs namai“ asortimente.

      Moderni estetika

Medinės žaliuzės, tai neblėstanti klasika, kuri suteiks subtilios prabangos įvaizdį jūsų namuose.

      Natūralaus medžio juostelės

"Modernūs namai" siūlomos žaliuzės gaminamos naudojant abachiją, liepą ir bambuką.

      Lengva priežiūra

Medines žaliuzės valykite drėgna šluoste arba dulkes nusiurbdami dulkių siurbliu.

MEDINIŲ ŽALIUZIŲ TIPAI

Medinių lamelių pločio pasirinkimas priklauso nuo lango dydžio.

Mažesniems langams itin idealiai tinka ir estetiškai atrodo siauresnių juostelių medinės žaliuzės (25mm pločio), o didesniems - platesnių juostelių (50mm,65mm pločio).

 

Medžiaginiai elementai - žaliuzių kopetėlės gali būti kelių tipų:

 • 25mm juostelinės kopetėlės,

 • 35mm juostelinės kopetėlės,

 • virvelinės.

 

Kopetėlių tipas medinių žaliuzių patvarumui įtakos neturi, galima pasirinkti labiausiai tinkantį plotį ar spalvą pagal jūsų skonį ar dizaino įdėją.

“Modernūs namai” siūlo įvairią medžaginių elementų spalvinę gamą, kuri leis lengvai pritaikyti prie įvairių interjero elementų, kaip kilimų ar baldų.

25 mm

Smulkiausios lamelės iš medinių žaliuzių kategorijos - todėl labai tinka mažesniems langams, kad nepridėtų sunkumo jausmo.

Galimi 25mm žaliuzių išmatavimai:

 • minimalus plotis 400mm;

 • maksimalus plotis 2700mm;

 • maksimalus aukštis 4200mm.

 • Maksimalus dydis - 6 kv.m.

50 mm

Populiariausias medinių žaliuzių tipas - universalus ir ypatingai gražus. Plačios lamelės suteikia ne tik estetiškumo, bet ir prabangos jausmą. Be visa to 50mm medinės žaliuzės turi gausiausią stilių ir spalvų pasirinkimą.

 

Galimi 50mm žaliuzių išmatavimai:

 • minimalus plotis 600mm;

 • maksimalus plotis 36000mm;

 • maksimalus aukštis 4200mm.

 • maksimalus dydis - 6 kv.m.

65 mm

Ypač plačios 65mm medinės žaliuzės patrauks kiekvieno akį. Labai dažnai jaudojamos ne tik kaip langų uždengimas, tačiau ir kaip zonų atskirimo įrankis.

Galimi 65mm žaliuzių išmatavimai:

 • minimalus plotis 600mm;

 • maksimalus plotis 27000mm;

 • maksimalus aukštis 4200mm;

 • maksimalus dydis - 6 kv.m.

SPALVŲ GAMA

“Modernūs namai” savo klientams siūlo medines žaliuzes pagamintas naudojant trijų rūšių medieną: liepą, abachiją ir bambuką.. ir nestandartinės formos  iš kelių skirtingų lamelių dydžių.

50 mm

25 mm

65 mm

PRIVALUMAI

Universali interjero detalė

Medinės žaliuzės, tai nesenstanti klasika ir estetika, kuri bėgant metams neatsibosta ir išlieka skoninga stiliaus detalė. Iš medžio pagamintos žaliuzės pasižymi natūralumu ir išskirtine elegancija. Siūlome įvairų medienios rūšių, spalvų ir tekstūrų spektrą, todėl šios žaliuzės harmoningai įsilies į aplinką ir pabrėš Jūsų stiliaus ir skonio pojutį.

Izoliacinės savybės

Medinės žaliuzės pasižymi aukštomis termoizoliacinėmis savybėmis. Tai veiksminga apsauga nuo kaitros karštą vasaros dieną. Žiemą – sulaiko namų šilumą ir blokuoja nuo langų stiklo besiskverbiantį šaltį.

Lengva priežiūra

Medinių žaliuzių valymas paprastas, nereikalaujantis daug pastangų ir laiko. Tam, kad nuolatos palaikytumėte švarą, žaliuzių nereikia kaskart nukabinti. Valykite žaliuzes naudodami drėgnas šluostes ir neagresyvų valiklį.

Patvarumas

Medinės žaliuzės tarnaus ilgai, kadangi yra gaminamos iš kokybiškos ir tvirtos medienos, kurios paviršius padengiamas impregnantu, todėl juostelės nesideformuoja ir tampa atsparios išorės veiksniams.

Saugu vaikams

Medinės žaliuzės gaminamos iš tvirtos ir lengva tekstūra pasižyminčios medienos, kuri nėra šakota, neturi aštrių briaunų. Medienos pluoštas yra švelnus ir visiškai saugus šeimoms su mažais vaikais.

Privatumas

Medinių žaliuzių pagalba lengvai reguliuokite iš lauko sklindančią šviesą nepakeitę žaliuzės aukščio. Nukreipkite saulės spindulių šviesą valdydami juostelių pakilimo kampą. Sukurkite norimą nuotaiką namuose nesibaimindami, jog iš lauko pusės matysis kas vyksta patalpoje.

VALDYMAS

VIRVUTĖMIS IR LAZDELE

zdr50_obciaznik-1.jpg

Paprastas ir patogus valdymas - naudodamiesi virvutėmis kelkite aukštyn ar leiskite žaliuzę žemyn. Specialaus mechanizmo pagalba fiksuokite medinę žaliuzę savo pageidaujamame aukštyje. Tam, kad reguliuoti lamelių pavertimo kampą - naudokites kitą virvelę ar pagaliukų. Viskas Jūsų rankose.

AUTOMATINIS

Situo Variation 1 io Iron.jpg

Medinės žaliuzes su integruotu varikliu. Valdykite sieniniu jungikliu arba pulteliu. Specialaus ratuko esančio ant pultelio pagalba keliais pasukimais reguliuosite lamelių pasvyrimo kampą. Didesniam patogumui valdymas gali būti susietas su oro sąlygų jutikliais, o patiems moderniausiems su išmaniais namais ar net balso komandomis ("Google Assistant", "Amazon Alexa").

GRANDINĖLE

zdr25_monokomando_.0000.png

Supaprastintas rankinis valdymas. Visus veiksmus: pakelti/nuleisti žaliuzę, jos pavertimą reguliuosite viena grandinėle.

MONTAVIMO BŪDAI

Įmanomi įvairiausi montavimo būdai pagal esamą ar planuojamą situaciją - į niša, ant nišos, į lubas at tiesiog aant lango. Montavimas gali būti invazinis ar neinvazinis, t.y. nepažeidžiantis lango struktūros.

ANT LUBŲ

Labai dažnas ir standartinis žaliuzių montavimas. Dažnai montuojama į jau suformuota nišą lubose, kad paslėpti žaliuzės mechanizmą, todėl žaliuzės profilio visiškai nesimato. Bet jeigu neturite nišos - ne bėda - visos medinės žaliuzės turi medinę apdailą, kuri netik paslėpia mechanizmą, bet taip pat atrodo prabangiai ir elegantiškai

Screenshot 2022-02-24 at 23.40.22.png

SUSISIEKITE SU MUMIS!

Brūkštelkite mums žinutę arba sutarkime vizitą - visada laukiame Jūsų klausimų, idėjų bei nekantraujame susipažinti!