top of page
Somfy_146061.jpg

  ELEKTRINIAI UŽUOLAIDŲ KARNIZAI  

Užuolaidų karnizai yra praktiškas ir modernus sprendimas. O šiuolaikiniai automatiniai / elektriniai karnizai yra suprojektuoti tai, kad nekeltų diskomforto ir puikiai tiktų jūsų interjere. Automatizuoti karnizai veikia tyliai, nes yra įmontuota užuolaidos audinių apsauga nuo trinties.

 

Mūsų siūlomi elektriniai užuolaidų karnizai yra su patentuotu varikliu, kuris turi unikalią laidų paslėpimo sistemą. Varomąjį variklį galima montuoti pagal poreikį – tiek kairėje, tiek dešinėje, o turint daugiau vietos virš karnizo – net viršuje. Elektriniai karnizai, kuriuos siūlo „Modernūs namai“, padės jums sukurti išmanius namus. Varginantis užuolaidų slankiojimo procesas baigsis, kai įsileisite į namus šiuolaikinių technologijų paremtą automatizuotų karnizų sprendimą.

KOMFORTIŠKA IR PAPRASTA

PRIVATUMAS IR SAUGUMAS

Elektriniai karnizai gali būti užprogramuoti pagal Jūsų rutiną, temperatūrą ar saulės spindulių kiekį. Automatizuoto karnizo sistemos pagalba reguliuosite užuolaidų poziciją, užtraukimo ir atitraukimo laiką visuose namuose. Galėsite nustatyti laiką kuomet užuolaidos savarankiškai užsitrauks – taip išsaugosite savo privatumą ir užtikrinsite saugumą net tada, kai Jūsų namuose nėra.

PASITIKĖJIMAS IR KOKYBĖ

Automatizuotams karnyzams suteikiama 730d. garantija, “Modernus namai” dirba Jums ir dėl Jūsų, mūsų specialistai operatyviai pašalins problemą. Mėgaukitės modernia bei praktiška užuolaidų sistema savo namuose ar darbo aplinkoje, jauskitės komfortiškai be papildomų rūpesčių

SMOOTH AND SILENCE

AUTOMATINIŲ KARNIZŲ TIPAI

Standard

Standartinis SOMFY karnizas - patikimumo ir galimybių derinys.

 

Maksimalus ilgis: 15 metrų.

Komplektacija:  standartinė arba tyli (gumuoti komponentai puikiai derantys su Glydea Ultra varikliai maksimaliam komfortui užtikrinti.

Spalva: balta

Screenshot 2022-02-01 at 21.47.47.jpg
3190-15167677.jpg

Light

Ekonomiškesnis bei ergonomiškesni karnizas su savo privalumais..

Maksimalus ilgis: 10 metrų.

Komplektacija:  standartinė arba tyli (gumuoti komponentai puikiai derantys su Glydea Ultra varikliai maksimaliam komfortui užtikrinti.

Spalva: balta ir juoda

MONTAVIMO GALIMYBĖS

ANT LUBŲ

Labai dažnas ir standartinis karnizų montavimas. Dažniausiai montuojama į jau suformuota nišą lubose, todėl karnizo visiškai nesimato. Bet jeigu neturite nišos - ne bėda - nurodžius karnizo aukštį užuolaidų siūvėjai padararys taip, kad bėgelis pasislėps po užuolaidos audinius ir nebadys akies.

ANT SIENOS

Pastaruoju metu vis dažniau pasitaikantis montavimo būdas puikiai tinkantis šlaitinių stogų savininkams bei tiems, kurie pasirinko įtempiamas lubas. Specialių kronšteinų pagalbą galima reguliuoti tiek užuolaidos atitraukimą nuo sienos, tiek kabinti ir 2 bėgelius (dienines ir naktines užuolaidas).

ĮLEIDŽIAMAS Į LUBAS

Mėgstantiems detales ir preciziką - naujiena Lietuvoje - įmontuojami automatinių karnizų bėgeliai. Speciali sistema leidžianti maksimaliai paslėpti karnizus lubose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint pas save turėti šį sprendimą, reiktų su mumis susisiekti ankstyvojoje vidinių įrengimo darbų stadijoje, kad galėtume viską deramai paruošti.

TAIP KAIP JŪS NORITE!

UŽUOLAIDŲ TIPAI

TRAUKIMO KRYPTYS

LENKIMO GALIMYBĖS

TAI KAS VERČIA JUDĖTI

GLYDEA ULTRA

"Somfy Glydea Ultra" – vienas tyliausių variklių rinkoje.

Akustinio triukšmo lygis mažesnis nei 38 dBA (naudojant tyliai veikiančius bėgelius).

 

Ypač diskretiškas automatizavimo sprendimas, užtikrinantis švelnų, tolygų užuolaidos judėjimą ir didelę traukiamąją galią, net jeigu užuolaida sveria 60 kg, maksimalus užuolaidos bėgelio ilgis – 15 m.

Reguliuokite savo užuolaidas taip, kaip jums patinka – atitraukite ir užtraukite naudodamiesi jungikliu, nuotoliniovaldymo pulteliu, nustatykite laikmatį, valdykite per kompiuterį, telefoną ar netgi balsu (per "Google Assistant",“Amazon Alexa”). Be to, visada galėsite užtraukti arba atitraukti užuolaidas, net jei nebetiekiama elektros energija.

Glydea-Ultra.jpg

TAIP KAIP TAU PATOGU

SIENINIU JUNGIKLIU

Valdikite savo langų uždengimus SOMFY sieniniu jungikliu. SOMFY "Inis" junktukų serija specialiai pritaikyta žaliuzių valdymui - tiesiog atidarykite, sustabdykite ar paverskite žaliuzių lameles impulsiniais paspaudimais. SOMFY "Inis DUO" jungtukais galėsite valdyti ir du gaminius dar didesniam praktiškumui ir patogumui.

NUOTOLINIU PULTELIU

Valdykite patogiai savo žaliuzes, roletus ar karnizus su atnaujinto dizaino nuotolinio valdymo pulteliu "Situo RTS" ar nuotoliniu sieniniu jungikliu "Smoove RTS". Nesenstanti konstrukcija, šiuolaikiški jutikliniai mygtukai, nepriekaištingas valdymas ir kiekviena nuotolinio valdymo pultelio detalė sukurta taip, kad užtikrintų patogų kasdieninį naudojimą.

IŠMANŪS NAMAI

Valdykite savo žaliuzes ar užuolaidas šiuolaikiškai - per išmanųjį telefoną, kompiuterį ar netgi balsu (per "Google Assistant", “Amazon Alexa” paslaugas). TAHOMA išmanusis priedėlis išplečia Jūsų galimybes - valdymas išmaniuoju telefonu, balsu ir scenarijai, tai tik maža dalis komforto Jūs turėsite savo namuose.

Darbų galerija

SUSISIEKITE SU MUMIS!

FORMA

Dirbame visoje Lietuvoje  

bottom of page