top of page
Plisuotos žaliuzės

    PLISUOTOS ŽALIUZĖS    

Plisuotos žaliuzės - modernus sprendimas Jūsų namams, kuris ne tik pasižymi funkcionalumu ir praktiškumu, šiuo metu tai viena iš populiariausių langų uždengimų sprendimų Lietuvoje. Plisuotos žaliuzės unikaliai papuoš Jūsų interjerą, o pro langus sklindanti saulės šviesa sukurs jaukią ir svajingą atmosferą. Mūsų siūloma langų uždengimo sistema tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui.

      Tinka varstomiem langams

Plisuotos žaliuzės neturi išsikišusios kasetės, kuri ribotų lango atidarymo kampą.

      Saugumas

Plistuotos žaliuzės valdomos rankenėle ir neturi kabančių grandinėlių, todėl idealiai tinka vaikų kambariui.

      Išskirtinumas

Modernus ir funkcionalus langų uždengimo sprendimas jūsų namams.

POPULIARIAUSI PLISUOTŲ ŽALIUZIŲ TIPAI

MHS 4

MHS 14

MHS 2

Populiariausia ir universaliausia pliksuotų žaliuzių sistema tinkanti daugeliui langų tipų. Vienas didžiausių šios sitemos privalumu, tai analogų neturintis valdymas - žaliuzė būti atidaromą ir uždaroma tiek nuo apačios, tiek nuo viršaus, taip sukuriant idealią apsaugą ir nuo saulės, ir nuo žvilgsnių pagal Jūsų to meto pageidavimus. Be to ypatingai saugu šeimoms su vaikais - jokių bereikalingų virvučių namuose.

Norintiems įprastesnio valdymo - siūlome MHS 14 tipą - valdymą virvute. Kad valdymas būtų dar paprastesnis, virvutės mechanizmas turi fiksaciją, todėl pakėlus plisuotą žaliuzę Jums nereikės ieškoti, kur užbinti virvutę.

MHS 2 tipą rekomenduojame tiems kas ieško sprendimo, kaip uždengti stogo ar terasų stiklus, kurie nepaslaptis yra pasvirę. Ši sistema su papildomais troseliais žaliuzės šonuose, prilaikys audinį, kad plisuota žaliuzė išliktų ten kur turi būti ir atliktų savo funkciją.

plisuotų žaliuzių tipai
plisuotų žaliuzių tipai
plisuotų žaliuzių tipai

KAIP IŠSIRINKTI PLISUOTŲ ŽALIUZIŲ AUDINĮ

“Modernūs namai” siūlo platų plisuotų žaliuzių audinių pasirinkimą. Mūsų konsultantai padės išsirinkti labiausiai tinkančią kolekciją Jūsų namuose.

Svarbūs klausimai, į kuriuos atsakius bus lengviau išsirinkti plisuotų žaliuzių audinį ir tekstūrą: trūksta šviesos ar atvirkščiai - kambario langai pietų pusėje? Pastarajam atvejui rekomenduojame rinktis tamsesnės spalvos žaliuzes, kurios labiau riboja saulės šviesos patekimą į kambarį. Toks audinys idealiai tiks Jūsų miegamajame, taip sukurdamas ramią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Šviesesnis audinys ne tik itin gražiai filtruoja saulės spindulius, bet ir išsaugo Jūsų privatumą. Mėgstantiems eleganciją ir prabangą siūlome matinę-šilkinę tekstūrą. O drąsaus interjero mėgėjams - gamtos motyvais puoštus audinius, dominuojančias ryškias ir sodrias spalvas.

PRIVALUMAI

FUNKCIONALUMAS IR PRITAIKYMAS. Plisuotos žaliuzės puikiai apsaugo patalpas nuo saulės spindulių ir yra tinkamos bet kokio tipo ar formos langams: trapeciniams, trikampiams ar net ovaliems. Šio tipo žaliuzės uždengia bet kurią lango dalį: viršutinę, apatinę, jeigu norisi - tik vidurinę.

PRAKTIŠKUMAS. Viena iš priežaščių, kodėl plisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis langų uždengimo sprendimas - itin lengva priežiūra. Šių žaliuzių audinys yra impregnuotas, galima skalbti mirkant jas vandenyje, kartu naudojant neagresyvias skalbimo priemones. Susikaupusias dulkes galima siurbti siurbliu arba nuvalyti drėgna šluoste.

GALIMAS AUTOMATINIOS VALDYMAS. Išmaniems namams „Modernūs namai“ siūlo automatizuotą plisuotų žaliuzių valdymą. Šis valdymo būdas ne tik patogus, bet ir leidžia ilgesnį laiką išlaikyti audinį švaresnį.

 

NESUDĖTINGAS MONTAVIMAS. Plisuotos žaliuzės tvirtinamos ant lango rėmo. Pageidavus „Modernūs namai“ specialistai pritvirtins  žaliuzių mechanizmą be lango gręžimo.

IŠSKIRTINUMAS. Platus audinių ir profilių spalvų asortimentas padės sukurti išskirtinumą, bei leis atrasti geriausią sprendimą, kurį bus itin lengva derinti prie Jūsų namų interjero.

TINKA ATIDAROMIEMS LANGAMS. Plisuotos žaliuzės tinka tiek varstomiems, tiek nevarstomiems langams ir stoglangiams, ar durims su stiklo paketu. Priešingai nei kasetiniai roletai, plisuotos žaliuzės neturi išsikišusios kasetės, kuri atidarius langą ribotų atidarymo kampą arba gadintų nišos angokraščio apdailą.

 

MONTAVIMO GALIMYBĖS

Įmanomi įvairiausi montavimo būdai pagal esamą ar planuojamą situaciją - į niša, ant nišos, į lubas at tiesiog ant lango. Montavimas gali būti invazinis ar neinvazinis, t.y. nepažeidžiantis lango struktūros.

ANT LANGO

Labai dažnas ir standartinis plisuotų žaliuzių montavimas. Dėl savo smulkios struktūros - rankinės plisuotos žaliuzės dažniausiai montuojasi į lango stiklajuostes, taip užimdamos minimaliai vietos, bet užtikrindamos efektyvia apsaugą nuo saulės. 

Plisuotos žaliuzės montavimas

PLISUOTŲ ŽALIUZIŲ VALDYMAS

Plisuotų žaliuzių valdymas
AUTOMATINIS ZALIUZIU VALDYMAS
zaliuziu valdymas

Rankinis

Paprastas ir patogus valdymas - naudodamiesi ranka arba, jeigu nepasiekiate, specialia rankėnele tiesiog kelkite aukštyn ar leiskite žaliuzę žemyn. Specialaus mechanizmo pagalba fiksuokite plisuotą žaliuzę savo pageidaujamame aukštyje. 

Pulteliu - jungikliu

Plisuotos žaliuzės su integruotu varikliu valdykite sieniniu jungikliu ar tiesiog pulteliu gulėdami ant sofos. Dar didesniam patogumui valdymas gali būti susietas su oro sąlygų jutikliais, o patiems moderniausiems su išmaniais namais ar net balso komandomis su "Google Assistant" ar "Amazon Alexa".

Virvute arba grandinėle

Supaprastintas rankinis valdymas. Visus veiksmus: pakelti/nuleisti plisuotą žaliuzę - atliksite viena grandinėle.

MES SIŪLOME

KOMFORTĄ KASDIEN

Savo namus paverskite išmaniais! “Modernūs namai” siūlo automatizuotą plisuotų žaliuzių valdymo  sprendimą. Nustatykite žaliuzių padėtį visiškai jų neliesdami. Praktiška ir itin patogu. Išlaikysite ilgesnį laiką plisuotų žaliuzių audinį švaresnį, taip pat suteiksite sau komfortą namuose kiekvieną dieną. Valdykite žaliuzes iš bet kurios namų vietos arba net nebūdami juose. Išmaniajame telefone esanti mobili programėlė leis valdyti žaliuzių padėtį atostogaujant ar tiesiog išvykus. Visiškai be jokio vargo išvengsite nepageidaujamų temperatūros pokyčius namuose.

WIREFREE LI-ION BATERIJA

WIREFREE LI-ION BATERIJA

TILT & LIFT 25 WF RTS VARIKLIO SAVYBĖS

Tilt & Lift 25 WF RTS akustinio triukšmo lygis mažesnis nei 50 dBA 

 

Greitas ir lengvas montavimas – gali būti autonominis (nereikia laidų).

Dėmesio neatkreipiantis integravimas – nepažeidžiamos sienos.

Kasdieninis komfortas – reguliuojamas (nuo 15 iki 30 aps./min.). greitis.

Tikslaus reguliavimo funkcija – tikslus juostelių padėties nustatymas.

Švelnaus paleidimo ir švelnaus stabdymo funkcija.

"My position" - mėgstamiausia padėtis vienu paspaudimu.

Galimas valdymas kompiuteriu, telefonu ar netgi balsu (per "Google Assistant“, “Amazon Alexa”)*.

Prancūziška kokybė ir garantija.

WIREFREE LI-ION
BATERIJA 

Pamiršote laidus? Nebėda!

"Tilt & Lift 25 WF RTS" variklis gali būti tiek pajungtas į 12V tinklą, tiek visiškai autonomiškas. Jokio laidų vedžiojimo.

Wirefree Li-ion baterija, kai pilnai įkrautą, priklausomas nuo intensivumo, gali tarnauti apie metus iki kito įkrovimo. 

Pilna autonomija, jokių laidų, jokių rūpesčių.

VALDYKITE 

SIENINIU JUNGIKLIU

VALDYMAS JUNGIKLIU

Valdikite savo langų uždengimus SOMFY sieniniu jungikliu. SOMFY "Inis" junktukų serija specialiai pritaikyta žaliuzių valdymui - tiesiog atidarykite, sustabdykite ar paverskite žaliuzių lameles impulsiniais paspaudimais. SOMFY "Inis DUO" jungtukais galėsite valdyti ir du gaminius dar didesniam praktiškumui ir patogumui.

NUOTOLINIU PULTELIU

VALDYMAS PULTELIU

Valdykite patogiai savo žaliuzes, roletus ar karnizus su atnaujinto dizaino nuotolinio valdymo pulteliu "Situo RTS" ar nuotoliniu sieniniu jungikliu "Smoove RTS". Nesenstanti konstrukcija, šiuolaikiški jutikliniai mygtukai, nepriekaištingas valdymas ir kiekviena nuotolinio valdymo pultelio detalė sukurta taip, kad užtikrintų patogų kasdieninį naudojimą.

IŠMANŪS NAMAI

IŠMANŪS NAMAI

Valdykite savo žaliuzes ar užuolaidas šiuolaikiškai - per išmanųjį telefoną, kompiuterį ar netgi balsu (per "Google Assistant", “Amazon Alexa” paslaugas). TAHOMA išmanusis priedėlis išplečia Jūsų galimybes - valdymas išmaniuoju telefonu, balsu ir scenarijai, tai tik maža dalis komforto Jūs turėsite savo namuose.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Brūkštelkite mums žinutę arba sutarkime vizitą - visada laukiame Jūsų klausimų, idėjų bei nekantraujame susipažinti!

Ačiū už Jūsų užklausą

forma

EL. PAŠTAS

TELEFONAS

ADRESAS

Dirbame visoje Lietuvoje

DARBO LAIKAS

Pirmadienis - Penktadienis
09:00 - 17:00

bottom of page