top of page

LAUKO GAMINIAI JŪSŲ NAMAMS

Lauko žaliuzės – tai patikimas sprendimas, kai norite šiltuoju metų laiku mėgautis jaukiais vakarais su šeima ir draugais, ar užtikrinti, kad jūsų darbinėje aplinkoje dėmesio neblaškytų saulės spinduliai. „Modernūs namai“ siūlomos kokybiškos lauko žaliuzės puikiai tiks tiek terasoms, tiek balkonams, privatiems ir komercinės paskirties pastatams. Jos taip pat yra estetiškos ir puikiai tiks visose erdvėse. Sukurkite jaukią aplinką ir jauskitės komfortiškai kasdien.

MARKIZĖS

Terasinės markizės, tai patogus sprendimas, kai norisi pavėsio ar apsisaugoti nuo nedidelio lietaus. Markizės idealiai tinka restoranų terasoms, gyvenamųjų namų terasoms ar daugiabučiams.

2006-06-AWNING_ITALIA_BOX-single-family_house-Poland_Opole-05.jpg
2012-12-REFLEKSOLS_ZIIIP103&SB210-Australia-08.JPG

FASADO ROLETAI

Lauko roletai sutaupys vietos patalpos viduje. Tvirtos konstrukcijos sistema, garantuoja stiprų audinio įtempimą, net tuomet, kai vėjo greitis 145km/val. labai stipriam vėjui. 

PERGOLOS

Praktiškas, lengvai pritaikomas sprendimas, kuris suteikia jaukumo, atrodo elegantiškai, taip pat, yra puiki apsauga nuo vėjo, lietaus ar saulės. Jungiant statinį prie namo sienos, sukuriama papildoma namų erdvė, gali būti naudojama kaip automobilio stoginė.

97bed2_3879054a31a14561825503fe1821f5d1_mv2 (1).webp
typ-moskitiery.jpg

TINKLELIAI NUO UODŲ

Tinkleliai langams ar durims - tai modernus sprendimas apsaugantis jūsų namus nuo uodų ir kitų nepageidaujamų vabzdžių. Mūsų siūlomi tinkleliai yra beveik nepastebimi, o universalios konstrukcijos spalvos leis pritaikyti gaminį prie jūsų namų eksterjero.

FASADO ŽALIUZĖS

Žaliuzės gali būti integruojamos į fasado sieną, jei langų uždengimai suprojektuoti statant pastatą, arba montuojamos ant fasado sienos.  Fasado žaliuzės gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu.

2013-10-VENETIAN_BLINDS_C80-ALUPOL-Poland_Tychy-16.JPG
bottom of page