top of page
Fasado roletai

    FASADO ROLETAI   

Fasado roletai – tai praktiškas, funkcionalus ir kambario erdvę taupantis saulės kontrolės sprendimas, kurį ypač vertina didelių stiklinių pastatų savininkai bei tų pastatų darbuotojai. Efektyvi saulės kontrolė – fasado roletai – tinka ne tik komercinės paskirties pastatams, bet ir privatiems namams ar butams, kur reikalingi išmanūs sprendimai. „Modernūs namai“ siūlomi roletai pasižymi aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Suteikite daugiau komforto savo aplinkoje – įsigykite roletus!

      Apsauga nuo temperatūros pokyčių

Fasado roletai efektyviai stabdo nuo patalpų prikaitimo, tad vasara nėra diskomforto dėl netinkamos temperatūros.

      Lengvas pritaikymas

Fasado roletai suteikia išskirtinumo, o medžiagų ir audinių įvairovė leis idealiai pritaikyti gaminį prie pastato eksterjero.

      Neblokuojamas vaizdas

Fasado roletų audinys išaustas taip, kad iš vienos pusės blokuotų, o iš kitos – atvertų vaizdą.

APIE FASADO ROLETUS

Fasado roletai montuojami ant langų bei stiklinių fasadų. Dėl didelės fasado roletų sistemų įvairovės, gaminys lengvai pritaikomas prie bet kurios konstrukcijos, taip pat, tinkamas ir vietovėse, kuriose dažni stipraus vėjo gūsiai -  tokiais atvejais naudojami užtrauktuko tipo sistema (ZIIIP), sujungianti roleto audinį su šoninėmis kreipiančiosiomis.


Konstrukcijos spalvas galima rinktis iš RAL paletės, o audinių įvairovė patenkins visų architektūrinių sprendimų išpildymą bei estetiškai susilies su pastato eksterjeru.


Fasado roletai gali būti valdomi rankiniu būdu arba elektrine pavara ( jungikliu, pulteliu, jungiant į pastatų sistemas), integruojant į išmaniąsias namų sistemas.

Fasado roletai

PRIVALUMAI

SUTAPOTE ENERGIJOS KAŠTUS. Fasado roletai pagerina pastato energinį efektyvumą ir idealiai apsaugo patalpas nuo perkaitimo, o tai savo ruožtu leidžia sumažinti oro kondicionavimo išlaidas.

PRITAIKYMAS. Platus formų ir dydžių asortimentas, gausi audinių spalvų paletė leidžia maksimaliai prisitaikyti prie jūsų individualių poreikių.

KOMFORTAS. Fasado roletai sumažina kenksmingos UV spinduliuotės patekimą į patalpas, neprarandant dienos šviesos ir leidžia jaustis komfortiškai.

 

PATOGUMAS. Valdykite nuotolinio valdymo pulteliu, jungikliu, mobiliuoju įrenginiu arba prijunkite atmosferos jutiklius (temperatūros, lietaus, vėjo). Įmontuota elektrinė pavara palengvina kasdienį naudojimą.

DIZAINAS. Funkcionalumo ir minimalizmo derinys bei daugybė vizualinio pritaikymo galimybių. “Modernūs namai” siūlomi fasado roletai puikiai dera prie kiekvieno fasado ir suteikia modernaus išskirtinumo efektą.

ILGAAMŽIŠKUMAS. Vienas iš pagrindinių gaminio išskirtinumų - didelis atsparumas net ekstremalioms oro sąlygoms. “Modernūs namai” siūlo aukščiausios klasės fasado roletų sistemą.

FASADO ROLETŲ TIPAI

KLASIKINIAI FASADO ROLETAI

FASADO ROLETAI ZIIIP

 • Fasadiniai roletai tinka visų rūšių plastikiniams, metaliniams ir mediniams langams.

 • Šis saulės uždengimo sprendimas gali būti tvirtinamas minimaliu atstumu prie stiklo, ant sienos, nišoje, lubose, stogo languose, ar prie durų rėmų.

 • Konstrukcijos spalvas galima rinktis iš RAL paletės.

 • Montavimas lango išorinėje dalyje, todėl sutaupote vietos patalpos viduje.

 • Galimas rankinis ir automatinis valdymas.

 • Sutkeikiama garantija 24mėn.

 • Užtrauktuko tipo mechanizmas užtikrina didesnį roletų atsparumą vėjui.

 • Šis saulės uždengimo sprendimas atsparus vėjui, kurio greitis siekia iki 145 km/val.

 • ZIIIP roletų sistema yra pažangi ir patikima. ZIIIP sistemoje integruotos šoninės kreipiančiosios , kurios garantuoja didesnį audinio stabilumą ir įtempimą.

 • Konstrukcijos spalvas galima rinktis iš RAL paletės.

 • Automatinis valdymas

 • Sutkeikiama garantija 24mėn.

PABRĖŽKITE IŠSKIRTINUMĄ

"Modernūs namai" siūlo itin didelį audinių asortimentą, kuris leis pabrėžti pastato eksterjo išskirtinumą. Patalpos, kurių langai dengti fasado roletais, galima komfortabiliai dirbti kompiuteriais, kadangi audinys blokuoja saulės spindulius, juos versdamas tiesiog natūralia ir neerzinančia dienos šviesa.   Nuleidus roletus, visgi galima mėgautis vaizdu pro langą, kadangi audinys išaustas taip, kad iš vienos pusės blokuotų, o iš kitos – atvertų vaizdą.

STAR_1

Atvirumo faktorius 1%

COMBI_420_3

Atvirumo faktorius 3%

SOLTIS_B92

Blackout audinys, 0%