top of page

FASADO ŽALIUZĖS

Fasadino žaliuzės skirstomos pagal lamelių formą bei plotį - mūsų asortimente pasirinksite C arba Z formos lameles (Z forma užtikrina visišką lango uždengimą). Taip pat galite rinktis 50, 80 ir 90 mm pločio juosteles. Žaliuzės gali būti integruojamos į fasado sieną, jei langų uždengimai suprojektuoti statant pastatą, arba montuojamos ant fasado sienos.

 

Fasadų žaliuzės gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu, tačiau be abejo, populiariausias bei patogiausias būdas yra elektrinė pavara, jungiant valdymą klavišu, pulteliu arba mobiliąja aplikacija, integruojant į išmanaus namo sistemą. Fasado žaliuzių lamelės pagamintos iš 0,42 mm aliuminio juostų, emaliuotos karštyje, todėl itin atsparios aplinkos bei mechaniniam poveikiui.

 

Tvirtos kreipiančiosios, dangčiai bei kitos konstrukcijos detalės užtikrina stabilumą bei tvirtumą, net ir esant stipriems vėjo gūsiams. Lamelės atsparios ir UV spinduliams, todėl padeda išvengti ne tik patalpų prikaitimo, bet ir baldus bei kitus apmušalus, interjero tekstilę apsaugo nuo blukimo. Galima rinktis žaliuzių bei konstrukcijų spalvą bei uždengimo dėžių formą. Susisiekite su mumis dėl tikslios informacijos.

2019-04-VENETIAN_BLINDS_Z90-serwis_Ferrari-Poland_Katowice-05_edited_edited.png
bottom of page