top of page

MARKIZĖS

Markizės itin vertinamos dėl savo mobilumo. Jei lygintumėte su pavėsinėmis ar stoginėmis – markizės šiuo atveju laimi, nes neužstoja saulės, kai ja norite pasidžiaugti saulėtais žiemos rytais, ar natūralia šviesa debesuotą dieną. Jos yra kompaktiškos ir lengvai valdomos, taip pat gerokai ekonomiškesnės nei stacionarūs gaminiai. Markizės terasoms, balkonams gali būti naudojamos siekiant sukurti užuovėją ar privatumui sukurti kaip ištempiama mobili sienelė.

2006-08-AWNING_PALLADIO-single-family_house-Poland_Szczecin-05.jpg

PATOGUS VALDYMAS

Gaminame markizes, lengvai ir patogiai valdomas rankiniu būdu, o norintiems išskirtinio komforto namuose, siūlome automatizuotą markizių valdymo sprendimą.

Terasines markizes

TERASINĖS MARKIZĖS

Terasinės markizės su impregnuotu audiniu, patikima apsauga nuo lietaus. Šio tipo markizės idealiai tinka gyvenamiesiems namams, restoranų terasoms. 

Kasetines markizes

KASETINĖS MARKIZĖS

Terasinės markizės su kasete, tai uždaros konstrukcijos modeliai. Audinius nuo aplinkos poveikio apsaugos labiausiai ir estetiniu audinio vaizdu mėgausitės dar ilgiau.

Balkoninės markizės

BALKONINĖS MARKIZĖS

Balkoninės markizės, tai ne tik puikus apsaugos sprendimas nuo saulės spindulių ar lietaus, bet ir estetiška detalė, kuri puošia balkonus, langus ar terasas. 

DAUGIAU KOMFORTO

"Modernūs namai" siūlo automatizuotą sprendimą jūsų markizėms terasai ar balkonams. Galima ne tik integruoti markizę į išmanaus namo sistemą, bet ir prijungti įvairius atmosferos jutiklius (temperatūros, lietaus, vėjo), kurie išskleis ar suskleis markizę net jums nesant namuose. Taip būsite tikri, kad gaminys nebus sugadintas kilus vėtrai.

Vienu nuotolinio valdymo pultelio paspaudimu išskleiskite ir suskleiskite markizę.

Dirbame visoje Lietuvoje  

forma

©2021 by Modern home solutions.

bottom of page